CZ300R12KN КХП, ВЕРИГА, ФУНКЦИЯ
CZ300R12KN Datasheet PDF
ПроизводителОпаковкаОписаниеPDFТемпература
TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | DARLINGTON | 900V V(BR)CEO | 300A I(C) Мин°C | Макс°C
  • CZ300R10KN
    TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | DARLINGTON | 880V V(BR)CEO | 300A I(C)
  • CZ300R12KN
    TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | DARLINGTON | 900V V(BR)CEO | 300A I(C)