FZ100A05KN КХП, ВЕРИГА, ФУНКЦИЯ
FZ100A05KN Datasheet PDF
ПроизводителОпаковкаОписаниеPDFТемпература
TRANSISTOR | IGBT | N-CHAN | 500V V(BR)CES | 100A I(C) | MODULE-Q Мин°C | Макс°C
  • FZ100A05KN
    TRANSISTOR | IGBT | N-CHAN | 500V V(BR)CES | 100A I(C) | MODULE-Q
  • FZ100A06KL
    TRANSISTOR | IGBT POWER MODULE | INDEPENDENT | 600V V(BR)CES | 100A I(C)